iThemes در حال تبدیل شدن به SolidWP است

SolidWP نام برند جدیدی است که برای iThemes در نظر گرفته شده است.

شرکت iThemes طی بیانیه ای اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری خود می باشد. و به زودی برند این شرکت، محصولات و وب سایت هویت جدیدی خواهند داشت.

این شرکت با ایجاد تغییرات اساسی و در قالب برند جدید به عنوان پایه محکمی برای رفع نیازهای هر وب سایت وردپرسی که ایجاد می کنید، شناخته می شود.

در ادامه به بررسی علت تغییر نام تجاری iThemes به SolidWP ، و تغییر نام محصولات این شرکت به Solid Security, Solid Backups, and Solid Central می پردازیم.

معرفی solidwp

iThemes یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برندها در دنیای وردپرس است. نام تجاری iThemes مدتها برای تم ها و سازندگان سایت، ابزارهای وب سایت، ابزارهای طراحی و حتی تجارت الکترونیک شناخته شده بود.

اما در سال های اخیر، iThemes نقش خود را به عنوان یک رهبر قابل اعتماد در زمینه امنیت وردپرس، پشتیبان گیری، نگهداری سایت و آموزش تقویت کرده است. با در نظر گرفتن این موضوع، این شرکت تصمیم به تغییر نام تجاری از iThemes به SolidWP گرفته است.

  • Solid Security
  • Solid Backups
  • Solid Central
  • Solid Academy

این تغییر در نام تجاری نشان دهنده تمرکز مجدد این شرکت بر ایجاد یک پایه محکم برای هر وب سایت وردپرسی است. این شرکت اعلام کرده است کل تیم ما، و همچنین محصولات ما، روی امنیت، پشتیبان‌گیری، نگهداری سایت و آموزش تمرکز خواهند کرد، و راه‌حل‌های خود را برای همه کاربرانمان ارتقا و بهبود می‌بخشیم.

iThemes در سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرد و با کیفیت در محصولات و خدمات به زودی توانست مخاطبان زیادی را جذب خود کند.

به عنوان نمونه افزونه رایگان iThemes Security بیش از یک میلیون نصب فعال دارد.

بخش آموزش iThemes بیش از ۱۰ سال است که میزبان وبینارهای هفتگی و گوناگون با میزبانی ناتان اینگرام است.

بخش وبلاگ iThemes تا به امروز دارای بیش از ۱۱۰۰ مقاله، و همچنین ده ها کتاب الکترونیکی و آموزش است.

نیازی به گفتن نیست که فرآیند مهاجرت وب سایت به تنهایی یک تلاش بزرگ و تغییر اساسی است.

 

عمومی سازی تغییر نام تجاری از iThemes به solidwp

 

شرکت iThemes طی بیانه ها و مقالاتی تغییر نام برند و علت این کار را به اطلاع عموم رسانده است. زیرا معتقد است که اعتماد هسته اصلی روابط با مشتری است – چیزی که فقط از طریق شفافیت به دست می آید.

Matt Cromwell، مدیر ارشد عملیات و بازاریابی در StellarWP، و Devin Walker، مدیر کل در Liquid Web، در نظر دارند مجموعه‌ای از ویدئوها و سمینارهای مختلف، درباره دلایل انتخاب نام تجاری جدید را منتشر کنند. آنها همچنین نقاط بحرانی که مشتریان شان با آن مواجه شده اند و تغییراتی که در محصولات Themes مشاهده خواهید کرد را بررسی خواهند کرد.

اولین ویدیوی این مجموعه اکنون در YouTube با عنوان (iThemes is Becoming SolidWP) در دسترس است.

امیدواریم آنچه را که از تیم جدید SolidWP می‌بینید دوست داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، در مورد تغییر برند و محصولات این شرکت ،می توانید اطلاعیه های مربوطه  را در solidwp.com بررسی کنید.

بررسی برخی از سوالات متداول:

 

چه انگیزه ای باعث تلاش برای تغییر نام تجاری از iThemes به  SolidWP شد؟

iThemes امروزه در زمینه امنیت، پشتیبان گیری و نگهداری سایت شناخته شده است – اما هیچ یک از این موارد به خوبی در نام “iThemes” نشان داده نمی شود. بعلاوه، این برند تداعی کننده دوران فناوری اپل در اوایل دهه ۲۰۰۰ است و ما می خواهیم به آینده نگاه کنیم. در آخر، نام “SolidWP” برای انتقال ایده پایه های محکم در نظر گرفته شده است. زمانیکه وب سایت وردپرس خود را با استفاده از محصولات ما می سازید، این چیزی است که دریافت می کنید: یک پایگاه سالم، مستدل و قابل اعتماد که توسط یک تیم بزرگ پشتیبانی می شود.

 

چه اتفاقی برای خط تولید iThemes می افتد؟

در حال حاضر در سایت ithemes.com محصولات زیادی را می‌بینید که یا بخشی از یک بسته هستند یا در وب‌سایت‌های دیگر به روش‌های مختلف فروخته می‌شوند. برخی از محصولات به خودی خود به رشد خود ادامه می دهند و برخی دیگر از رده خارج می شوند. ما قصد داریم موجودی کامل محصولات و بسته‌های فعلی خود را به صورت عمومی بازبینی کنیم و اعلام خواهیم کرد که برنامه آتی هر کدام به چه شکل خواهد بود.

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید تا در جریان برنامه های دقیق برای محصولات فعلی، آینده و قدیمی ما قرار گیرید.

 

برنامتون برای iThemes Training چیست؟

iThemes Training، به Solid Academy تغییر نام داده می شود. ناتان اینگرام همچنان میزبان سالید آکادمی خواهد بود، اما در قالب جدیدتر که در یوتیوب برای عموم مردم در دسترس قرار گیرد.

چگونگی تکامل Solid Academy موضوع مورد بحث در سری ویدیوهای SolidWP Rebrand خواهد بود، پس با ما همراه باشید!

 

قیمت محصولات برند جدید Solid چگونه خواهد بود؟

ما در حال حاضر برای افزایش قیمت ها برنامه ای نداریم. قیمت گذاری باید نسبتاً مطابق با قیمت فعلی این محصولات باشد. اما مثل همیشه می گوییم، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت نیاز قیمت گذاری را مجدد تنظیم کنیم.

 

چه اتفاقی برای مشتریانی می افتد که در گذشته محصولاتی را خریداری کرده اند و همچنان به پشتیبانی Pro دسترسی دارند؟

ما به پشتیبانی مشتری درجه یک خود افتخار می کنیم. و به پشتیبانی از همه کسانی که در لیست پشتیبانی ما قرار می گیرند با بهترین تلاش و خدمات خود ادامه خواهیم داد. پایان عمر رسمی محصولاتی که دیگر به روز رسانی نخواهند شد در شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار می گیرد و قبل از راه اندازی کامل برند جدید، در مورد آنها تصمیم گیری می شود. زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است، اما برای دانستن زمان دقیق، حتما ویدئوهای Rebranding in Public را دنبال کنید.

مقالات مرتبط: